Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Gmina Walim

Kolorowy pasek

Uchwały Gminnej Komisji Wyborczej

 


 

 

 

Uchwała nr 2/2006
 Gminnej Komisji Wyborczej w Walimiu
z dnia 18 października 2006 r
 
w sprawie powołania Obwodowych Komisji Wyborczych
 
 
            Na podstawie art.18.ust.1 Ustawy z dnia 16 lipca 1998 r Ordynacja do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw (Dz. U z 2003 r Nr 159 poz.1574 z pó?n. zmianami) Gminna Komisja Wyborcza w Walimiu uchwala co następuje:
 
 
 
 
§ 1
 
Dla przeprowadzenia wyborów zarządzonych na dzień 12 listopada 2006 r do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wyborów wójta gminy na obszarze Gminy Walim powołuje się cztery Obwodowe Komisje Wyborcze w składzie określonym w załączniku Nr 1 do niniejszej Uchwały
 
 
 
Gminna Komisja Wyborcza
 
1.     Irena Szubska..................................................
2.     Ludwika Kurp.......................................................
3.     Mirosław So?nicki..................................................
4.     Stanisław Pawłowicz...............................................
 
 
 
Załącznik nr 1 do Uchwały nr 2
Gminnej Komisji Wyborczej w Walimiu
 z dnia 18 października 2006 r
 
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Walimiu
1.      Urban Lidia
2.       Nowak Agnieszka
3.      Matejczuk Krystyna
4.      Krauze Agnieszka Katarzyna
5.      Wawrzyniak Bożena
6.      Piątek Agnieszka
7.      świerszczak Renata
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Walimiu
1.      Morawska Izabela
2.      Gruszka Jolanta
3.      Janosik Iwona
4.      Iwanicka Marzena Małgorzata
5.      Szubski Bogusław
6.      Pakuła Jadwiga
7.      Młynarczyk Anna
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Zagórzu Śląskim
1.      Kaciczak Anna
2.      Kręciproch Barbara
3.      Galik Ewa
4.      Sobczyński Paweł Jacek
5.      Midziak Ryszard
6.      Szwarc Anna
7.      Jarczok Małgorzata Anna
8.      Jabłoński Konrad
9.      Kowalski Mariusz
 
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4 w Dziećmorowicach
1.      Puszyńska Jolanta
2.      Młynarczyk Maria
3.      Kubacka Beata
4.      Jabłuszewska Anna
5.      Kwiatkowski Jan
6.      Mieloch Halina
7.      Czapnik Renata
 
 
 
 

Metadane

Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Administrator
Data wprowadzenia:2006-10-19 09:36:39
Opublikował:Administrator
Data publikacji:2006-10-19 09:45:45
Ostatnia zmiana:2011-05-07 19:25:09
Ilość wyświetleń:1113

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij